parovi prijava happy zvezda prijava kviz happy talent šou

Donald Tramp je novi predsednik SAD: Evo šta je poručio u svom prvom govoru nakon pobede! (video)

 

Donald Tramp je novi predsednik Sjedinjenih Američkih Država. Konačan rezultat između Trampa i demokratske kandidatkinje Hilari Klinton, bio je 276: 218 u korist Trampa.

Pobedom u Viskonsinu, prešao je magičnu granicu od 270 elektorskih glasova i postao novi predsednik Sjedinjenih Američkih Država. Klintonova je čestitala pobedu rivalu, a republikanci su zadržali većinu u Senatu i Predstavničkom domu Kongresa. Tramp će postati 45. američki predsednik a dužnost će preuzeti 20. januara 2017. godine. Tramp se u četvrtak sastaje sa odlazećim predsednikom Barakom Obamom, a procedura tranzicije vlasti je već počela. 

Šta je novi američki predsednik poručio u svom govoru, pogledajte u našem Telemaster video prilogu. 

 

HappyTv.rs
Foto: Twitter

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

                   Nedelja 

04:30 Dobro jutro Srbijo
08:15 Bolja zemlja
10:00 Parovi Live
11:40 TopShop
11:55 Vesti
12:05 Domaci film
12:55 Vesti
13:15 Domaci film
14:05 Parovi live
16:15 Srbija na dlanu r
17:30 Telemaster
18:05 Pazi Paparazzo
18:45 Upoznajte parove
20:00 Parovi Live