Donald Tramp je novi predsednik SAD: Evo šta je poručio u svom prvom govoru nakon pobede! (video)

 

Donald Tramp je novi predsednik Sjedinjenih Američkih Država. Konačan rezultat između Trampa i demokratske kandidatkinje Hilari Klinton, bio je 276: 218 u korist Trampa.

Pobedom u Viskonsinu, prešao je magičnu granicu od 270 elektorskih glasova i postao novi predsednik Sjedinjenih Američkih Država. Klintonova je čestitala pobedu rivalu, a republikanci su zadržali većinu u Senatu i Predstavničkom domu Kongresa. Tramp će postati 45. američki predsednik a dužnost će preuzeti 20. januara 2017. godine. Tramp se u četvrtak sastaje sa odlazećim predsednikom Barakom Obamom, a procedura tranzicije vlasti je već počela. 

Šta je novi američki predsednik poručio u svom govoru, pogledajte u našem Telemaster video prilogu. 

 

HappyTv.rs
Foto: Twitter

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

Utorak 25.04.2017
04:30   Dobro jutro Srbijo
11:00   PAROVI
11:40   Top Shop
11:55   Vesti
12:05   PAROVI
12:55   Vesti
13:20   PAROVI
14:00   Beni Afet serija
15:10   Zaboravi ako mozes serija
16:10   POSLE RUCKA
17:55   Telemaster
18:35   Kviz: Naslovna strana
19:00   UPOZNAJTE PAROVE
21:00   SNAGA OKTANA
22:10   PAROVI ISPOVEST