parovi prijava happy zvezda prijava kviz happy talent šou

Donald Tramp je novi predsednik SAD: Evo šta je poručio u svom prvom govoru nakon pobede! (video)

 

Donald Tramp je novi predsednik Sjedinjenih Američkih Država. Konačan rezultat između Trampa i demokratske kandidatkinje Hilari Klinton, bio je 276: 218 u korist Trampa.

Pobedom u Viskonsinu, prešao je magičnu granicu od 270 elektorskih glasova i postao novi predsednik Sjedinjenih Američkih Država. Klintonova je čestitala pobedu rivalu, a republikanci su zadržali većinu u Senatu i Predstavničkom domu Kongresa. Tramp će postati 45. američki predsednik a dužnost će preuzeti 20. januara 2017. godine. Tramp se u četvrtak sastaje sa odlazećim predsednikom Barakom Obamom, a procedura tranzicije vlasti je već počela. 

Šta je novi američki predsednik poručio u svom govoru, pogledajte u našem Telemaster video prilogu. 

 

HappyTv.rs
Foto: Twitter

Pratite nas na društvenim mrežama

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

Petak
04:30 Rano jutro
06:45 Dobro jutro Srbijo
11:15 Letnji kamp Jutarnja kafica
11:40 TOP - SHOP
11:55 Vesti
12:05 Letnji kamp Jutarnja kafica
12:55 Vesti
13:05 Letnji kamp Jutarnja kafica
14:00 Letnji kamp - Live
15:30 Posle rucka
17:30 Telemaster
18:10 Kviz: Naslovna strana
18:35 Upoznajte Parove
21:00 Goli život
23:00 Letnji kamp - Live
02:30 Letnji kamp - Live