Donald Tramp je novi predsednik SAD: Evo šta je poručio u svom prvom govoru nakon pobede! (video)

 

Donald Tramp je novi predsednik Sjedinjenih Američkih Država. Konačan rezultat između Trampa i demokratske kandidatkinje Hilari Klinton, bio je 276: 218 u korist Trampa.

Pobedom u Viskonsinu, prešao je magičnu granicu od 270 elektorskih glasova i postao novi predsednik Sjedinjenih Američkih Država. Klintonova je čestitala pobedu rivalu, a republikanci su zadržali većinu u Senatu i Predstavničkom domu Kongresa. Tramp će postati 45. američki predsednik a dužnost će preuzeti 20. januara 2017. godine. Tramp se u četvrtak sastaje sa odlazećim predsednikom Barakom Obamom, a procedura tranzicije vlasti je već počela. 

Šta je novi američki predsednik poručio u svom govoru, pogledajte u našem Telemaster video prilogu. 

 

HappyTv.rs
Foto: Twitter

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

Ponedeljak 20.03.2017
04:30 Dobro jutro Srbijo
11:00 PAROVI
11:40 Top Shop
11:55 Vesti
12:20 PAROVI
12:55 Vesti
13:10 PAROVI
14:00 Beni Afet serija
15:00 Ifet serija
16:20 Provodadzija
17:20 Kviz: Naslovna strana
17:55 Telemaster
18:35 UPOZNAJTE PAROVE
19:55 Bingo
20:25 UPOZNAJTE PAROVE
21:10 Serija: Zaboravi  ako mozes
22:00 Cirilica 
23:50 PAROVI PAROGRAF