PORTAL HAPPYTV.RS TRAŽI POJAČANJE: Prijavi se za poziciju WEB novinara i postani deo pobedničkog tima!

Ako želite izazove i dinamičan posao na televiziji koja je u razvoju i koja ima postavljene visoke ciljeve, pridružite se mladom i kreativnom timu. Zbog proširenja obima posla potreban nam je:

WEB NOVINAR

Uslovi:

  • Viša ili Visoka stručna sprema (poželjno novinarstvo)
  • Radno iskustvo u online i offline medijima minimum 2 godine
  • Napredno korišćenje računara (MS Office, Internet, društvene mreže)
  • Timski rad
  • Komunikativnost i samostalnost
  • Sposobnost racionalne organizacije vremena i sortiranje vesti prema važnosti
  • Znanje engleskog jezika (znanje drugog stranog jezika je prednost)
  • Prednost će imati kandidati koji su se bavili internet novinarstvom, znaju da koriste Word Press i poznaju kako funkcioniše HTML

Opis posla:

  • novinar za rad na zvaničnom portalu nacionalne televizije Happy – www.happytv.rs
  • pisanje i postavljanje novinskih tekstova prilagođenih web čitaocima
  • aktivno učestvovanje u uređivanju web sajta
  • prevođenje i obrada tekstova
  • istraživačko novinarstvo
  • svakodnevno piše i postavlja sadržaj na portalu (novinski tekstovi i fotografije)
  • bavi se isključivo aktuelnim temama iz politike, kulture, zabave, različita dešavanja, VIP i sl.
  • sa urednikom i timom novinara planira radne aktivnosti za naredni perio

Radne biografiije slati na mejl: konkurs@happytv.rs

Happytv.rs
Foto:Ariva

Pratite nas na društvenim mrežama

Preporučene vesti

Podeli novost