30.08.2018 u 19:57
0

(UŽIVO) PARTIZAN- BEŠIKTAŠ -0:3: Crno- beli ispali iz Evrope! (VIDEO)

Fudbaleri Partizana završili su ovogodišnje učešće u evropskim kupovima.

Crno-beli su poraženi u Istanbulu od Bešiktaša sa 3:0 (2:0) i nisu uspeli da se domognu grupne faze Lige Evrope.

Partizan je pokušao da nadoknadi beogradskih 1:1, ali nije imao ni snage ni znanja da to i sprovede u delo.

Koban po crno-bele bio je Portugalac Pepe, strelac dva gola. Prvi je postigao u 37. minutu posle odlične akcije domaćeg tima. Kvarežma je centrirao, a Pepe glavom lobovao Stojkovića.

Na 2:0 povisio je Ozjakup posle duplog pasa sa Larinom.

Pepe je drugi gol na meču postigao u 69. minutu, i to ponovo glavom posle centaršuta.

Partizan je odigrao očajnu utakmicu. Sem stative Pantića na početku drugog poluvremena, crno-beli nisu opasnije pripretili Bešiktašu.

80. minut – Žuti karton za Nikolića

Napadač Partizana Nemaja Nikolić dobio je žuti karton.

69. minut – Pepe ponovo strelac

Portugalac Pepe je, čini se, definitivno pokopao sve nade Partizana da ostane u Evropi. Pepe je nadvisio Gomeša u šesnaestercu crno-belih i po drugi put matirao Stojkovića.

63. minut – Žuti karton za Rikarda Gomeša

Drugi žuti karton za fudbalere Partizana, dobio ga je napadač Gomeš.

62. minut – Treća izmena u Partizanu

Poslednji adut Zorana Mirkovića. Umesto Ivanovića u igri je Suma.

62. minut – Ozjakup šutira preko gola

Nova prilika za Bešiktaš, ali Ozjakup sa desetak metara šutira preko gola.

59. minut – Gonul je propustio sjajnu priliku

Bešiktaš se trgao posle perioda dominacije Partizana, ali šutira preko gola.

58. minut – Izmena u Partizanu

Umesto Šćekića u igri je Rumun Enake.

57. minut – Pantić pogodio stativu

Mnogo sreće je imao Bešiktaš. Zakarić je ušao u šesnaesterac iskosa sa desne strane, uputio povratnu za Pantića, a ovaj šutirao i pogodio stativu.

48. minut – Zakarić je pokušao da sa desne strane centrira, šutirao je snažno i prebacio gol.

– poluvreme –

47. minut – Levi bek Miletić je izgubio loptu, Kvarežma je pokušao da centaršutem nađe Lerina, a Kanađanin je gađao preko prečke.

46. minut – Prvi deo biće produžen pet minuta.

45. minut – BEŠIKTAŠ JE DUPLIRAO VOĐSTVO – 2:0.

Ozjakup i Lerin su razmenili duple pasove, prevarili nekoliko čuvara u crno-belom i stvorili zicer šansu. Rezervista domaćih je istrčao sam pred Stojkovića i rutinski pogodio.

44. minut – Zdjelar pokušava da dugom loptom proigra Rikarda, ali Gomeš ne dotrčava do te lopte na levoj strani.

42. minut – Miletić zaradio prvi žuti karton

Nemanja R. Miletić je zaradio prvi žuti karton na meču, i to zbog oštrog starta.

37. minutBEŠIKTAŠ VODI, 1:0.

Šćekić je napravio faul na oko 30 metara od gola, Kvarežma je centrirao kroz sredinu, a Pepe skočio visoko i poslao loptu iza Stojkovića. Zavukao se Portugalac iza leđa trojici igrača crno-belih i potpuno sam pogodio.

35. minut –Stojković hvata Kvarežmin centaršut i dobija udarac u kontaktu sa Lerinom. Publika opet zviždi Partizanovom golmanu jer prolazi vreme, a on se izvinjava tribinama, podižući obe ruke

33. minut – Kvarežma je šutirao, Stojković odbranio

Opasan napad Bešiktaša, Kvarežma je prošao po levoj strani, ušao u sredinu, šutirao sa ivice šesnaesterca, a Stojković odbranio.

27. minut – Partizan je izveo prvi korner na utakmici

Partizan je stigao do prvog kornera, posle slobodnog udarca koji je izveo Pantić. Pepe je intervenisao i izbacio loptu van igre. Međutim, posle kornera koji je izveo Zakarić, nije bilo opasnosti po gol domaćina.

25. minut – Izmena u Bešiktašu

Trener turske ekipe Šenol Guneš prinuđen je da izvrši prvu izmenu. Povređenog kapitena Ujsala zamenio je Ozjakup.

18. minut – Prva ozbiljnija akcija Partizana

Partizan, koji na ovoj utakmici igra u belim dresovima, izveo je prvu ozbiljniju akciju. Kombinovali su Beograđani, pokušao je Ivanović da centrira ka Gomešu, ali na kraju ništa od opasnosti po gol.

13. minut – Larin propušta sjajnu šanu

Bešiktaš je ponovo opasno pripretio. Larin je šutirao glavom sa oko pet metara, ali je lopta otišla pored gola. Kvarežma je prethodno uputio centaršut.

12. minut – Prva velika prilika za Bešiktaš

Izveli su domaći igrači tri uzastopna kornera, a posle greške Miletića Uksal je iznenada izbio sam ispred Stojkovića, ali nije dobro zahvatio loptu.

8. minut – Žestok sudar Šćekića i Ujsala

Sudarili su se na sredini terena Šćekić i Ujsal. Fudbaler Partizana je izvukao deblji kraj pošto mu je raskrvavljena glava.

4. minut – Prvi korner na utakmici za ekipu Bešiktaša. Otklanjaju opasnost fudbaleri Partizana.

20:00 – Počela je utakmica u Istanbulu!

19:55 – Izlazak fudbalera na teren