22.09.2018 u 19:19
0

PEVCI SLAVILI POSLE DVA PORAZA: Totenhem pobedio Brajton u gostima

Fudbaleri Totenhema pobedili su danas u gostima ekipu Brajtona sa 2:1, u utakmici šestog kola Premijer lige.

Totenhem je prekinuo niz od dva uzastopna poraza i upisao je četvrtu pobedu od početka sezone i sada je peti na tabeli sa 12 bodova. Na drugoj strani, Brajton je na 13. poziciji sa pet osvojenih bodova.

Hari Kejn je u 42. minutu doneo prednost Totenhemu golom iz penala, a na 2:0 je povisio Erik Lamela u 76. minutu.

Brajton je do kraja meča uspeo samo da ublaži poraz, a strelac tog gola bio je Antoni Nokar u 93. minutu.

Ekipa Maurisija Poketina u narednom kolu gostuje Hadersfildu, dok Brajton ide u goste Mančester sitiju.