04.11.2018 u 09:24
0

REŠETA MREŽE RIVALA: Luka Ilić strelac u pobedi Brede, postigao drugi gol u sedam dana (VIDEO)

Fudbaleri Brede savladali su u okviru 11. kola holandskog prvenstva Herakles sa 2:1 (1:0).

Bila je to druga pobeda ovog tima, veoma važna u borbi za opstanak, i bez sa dna tabele.

Junak pobede bio je mladi srpski reprezentativac Luka Ilić. Bivši fudbaler Crvene zvezde, koji je u Bredi kao pozajmljeni igrač Mančester sitija, načeo je goste u 21. minutu.

Ilić je sjajno prošao po desnoj strani, prevario svog čuvara i potom u stilu iskustnog strelca matirao golmana gostiju.

Ovo je druga uzastopna utakmica na kojoj je Ilić bio strelac.

Gosti su izjednačili u 60. minutu golom Kuvasa, da bi sva tri boda Bredi doneo Vrede u 88. minutu.

Bredu u narednom kolu očekuje derbi začelja na gostovanju ekipi Emena.