02.03.2019 u 14:46
0

DIJEGO LOPEZ SRUŠIO NADE VALJADOLIDA: Espanjol ponovo onaj stari! Iglesijas, Alkaras i Lej rešetali goste!

Fudbaleri Espanjola pobedili su na svom terenu Valjadolid sa 3:1, u utakmici 26. kola španskog prvenstva.

Espanjol je poveo već u prvom minutu golom Borhe Iglesijasa, a izjednačio je Ruben Alkaras u 17. minutu. Valjadolid je mogao da povede u drugom minutu nadoknade prvog poluvremena, ali je ali je Dijego Lošez odbranio udarac Serhija Gvardiole sa bele tačke.

Domaći su poveli u 56. minutu golom Marija Hermosa, a pobedu je obezbedio Vu Lej u 65. minutu.

Espanjol je posle devete prvenstvene pobede 11. na tabeli sa 33 boda.

Valjadolid je pretrpeo treći uzastopni poraz, ukupno 12. i zauzima 16. mesto na tabeli sa 26 bodova. Valjadolid ima tri boda više, ali i utakmicu više od Viljareala, koji je prvi ispod crte, u zoni ispadanja.