25.04.2019 u 18:03
0

PLEJ-OF SUPERLIGE SRBIJE: Fudbaleri Radničkog i Čukaričkog završili meč nerešenim rezultatom (2:2)!

Fudbaleri Radničkog iz Niša i Čukaričkog su remizirali (2:2) u meču plej-ofa Superlige Srbije.

Meč je odigran na stadionu “Čair“, a oba tima su po jednom bila u vođstvu.

Gosti su poveli u 11. minutu preko Luke Stojanovića, a Lazar Ranđelović je izjednačio 13 minuta kasnije.

U nastavku se na gol čekalo do 62. minuta, kada je Radnički do prednosti doveo Nermin Haskić.

Konačan rezultat je postavio Stojanović, svojim drugim golom, u 91. minutu.

Radnički nije predvodio trener Nenad Lalatović, kako je navedeno, zbog bolesti, što nije bio redak slučaj u ovoj sezoni.