PRED REVANŠ MEČ BARAŽA ZA POPUNU SUPERLIGE: TRENER DINAMA DRAGAN ANTIĆ: Sudija je naš! (VIDEO)

Fudbaleri Dinama iz Vranja imaju veoma težak zadatak u revanšu baraža za popunu Superlige pošto su u prvom meču ubedljivo izgubili od Inđije (3:0).

Dan pred revanš, koji se 26. maja igra u Surdulici internetom kruži snimak na kom se čuje glas trenera Vranjanaca Dragana Antića, koji dok neko dete trčkara terenom kaže:

- Sudija je naš. Ne smem ni jed'n sekund da uđem da pričam sa sudijom. Jer će ide u prilog na ovi'a - rekao je Antić na snimku koji se nalazi u priči na Instagram nalogu trenera Dinama.

Podsetimo, Inđija je u prvom meču povela već u četvrtom minutu golom Rogača iz penala, a na "belu tačku" je sudija Aleksandar Vasić pokazao posle prekršaja Pavišića. Vođstvo je duplirao Dimitrov u 32. minutu na asistenciju Andrejića.

Jedanaest minuta kasnije je bilo čak 3:0, a strelac je bio Dimitrijević. Ispostavilo se da je već tada postavljen konačan rezultat prvog meča, iako je domaćin imao priliku i ubedljivije da slavi.

Od 52. minutu Dinamo je igrao sa igračem manje jer je direktan crveni karton dobio Macoukas.

Izvor: Kurir.rs