MANČESTER JUNAJTED - PARTIZAN (3:0): Ubedljiv trijumf Junajteda na "teatru snova"!

Fudbaleri Partizana pretrpeli su novi poraz u Ligi Evrope od Mančester Junajteda rezultatom 3:0. Golove za „crvene đavole“ postigli su Grinvud u 22. minutu, Marsijal u 33. minutu i Rašford u 49. minutu. Crno-belima ostaju još dve utakmice u grupi L - protiv holandskog AZ Alkmara i Astane.

KRAJ UTAKMICE

90. minut - Igraće se još tri minute nadoknade vremena.

85. minut - Priprema se još jedna izmena u Partizanu. Ivanović umesto Sadika u završnici susreta.

80. minut - Stevanović je nekoliko puta pokušao da probije po krilu ali nije uspeo.

76. minuta - Mnogo prekida u igri, bez prave prilike na obe strane već duže vreme.

75. minut - Lingard menja povređenog Mektomineja.

74. minut - Mektominej je dobio udarac ali će nastaviti utakmicu.

71. minut - Žuti karton za Janga.

70. minut - Nova izmena u redovima crno-belih. Filip Stevanović menja Asana.

67. minut - Pereira ulazi u igru umesto Rašforda.

66. minut - Miletić krade loptu Jangu i pokreće kontranapad Partizana. Crno-beli imaju velikih problema u kreaciji igre.

63. minut - Garner menja Freda.

59. minut - Stojković brani slobodan udarac Freda. Tošić umesto Natha.

58. minut - Pavlović dobija javnu opomenu.

55. minut - Opao je tempo igre nakon trećeg pogotka Junajteda.

52. minut - Prilika za Janga, koji šutira preko gola.

49. minut - GOL! Rašford se odlično snašao u kaznenom prostoru Partizana i pogodio za velikih 3:0.

Fudbaleri Mančester Junajteda vode posle prvih 45 minuta sa 2:0 protiv Partizana. Golove za "crvene đavole" postigli su Grinvud Marsijal. Crno-beli su dobro otvorili utakmicu i pretili iz kontranapada ali dve nepažnje u odbrani koštali su ih jeftino primljenih pogodaka.

POLUVREME

45+2 - Urošević izbacuje loptu sa gol-linije.

45+1 - Natho za Sumu koji se nalazio u ofsajdu. Velika prilika za Partizan.

45. minut - Sudija Matijas Gestranijus je produžio susret za dva minuta.

42. minut - Rašford je bio u izglednoj prilici, ali Stojković sigurno interveniše.

37. minut - Ređaju se napadi Junajteda. Ostojić i Pavlović imaju velikih problema u zadnjoj liniji.

33. minut - GOL! Marsijal duplira prednost domaćina posle lošeg ispucavanja Uroševića.

32. minut - Natho dobija prvi žuti karton na utakmici.

30. minut - Crno-beli za sada dobro zaustavljaju Junajtedove akcije. Zadnji vezni Partizana Zdjelar i Šćekić za sada dobro funkcionišu.

27. minut - Promašaj Marsijala.

26. minut - Prilika za crno-bele. Suma je povukao kontru, stvorio sebi prostor za udarac, ali ipak šutira neprecizno.

25. minut - Zdjelar pravi prekršaj nad Mektominejom.

22. minut - GOL! Rašford je krenuo u solo prodor i odložio za Grinvuda, kome nije bilo teško da savlada Stojkovića.

19. minut - Odličan kontranapad Partizana. Završni pas ka Asanu je bio neprecizan.

15. minut - Novi pokušaj Rašforda.

13. minut - Pritisak Junajteda, Partizanova odbrana za sada dobro funkcioniše.

9. minut - Miletić pokušava da probije ali dobra reakcija Janga.

7. minut - Rašford propušta veliku priliku.

5. minut - Sadik lobuje Romera ali dosuđen je ofsajd.

3. minut - Poništen gol Junajteda. Marsijal je pogodio ali je bio u nedozvoljenoj poziciji.

Fudbaleri Partizana gostuju protiv ekipe Mančester Junajteda na Old Trafordu u utakmici 4. kola takmičenja u Ligi Evrope.

Sastavi:

Mančester Junajted: Romero - Van-Bisaka, Megvajer, Roho, Jang (k) - Mektominej, Fred - Grinvud, Mata, Rašford - Marsijal

Partizan: Stojković - Urošević, Pavlović, Ostojić, Miletić - Zdjelar, Šćekić - Asano, Natho, Suma - Sadik