10.11.2019 u 18:34
0

PARTIZAN DOMINIRAO U HUMSKOJ: Meč prekinut zbog skandiranja protiv Kokeze!

Fudbaleri Partizana pobedili su večeras Inđiju sa 3:0 (1:0) na svom stadionu u Humskoj, u 16. kolu Superlige.

Pobeda crno-beli ni u jednom trenutku nije bila dovedena u pitanje, a sve je počelo u 18. minutu kada je Zoran Tošić doneo vođstvo domaćinu.

Na 2:0 povećao je Aleksandar Šćekić u 51. minutu, a dva minuta kasnije Takuma Asano sa penala postigao je treći pogodak za crno-bele, svoj prvi u Superligi. Nekoliko minuta posle trećeg gola, Šćekić je teže povredio koleno, zbog čega nije mogao da nastavi utakmicu.

Meč u Humskoj u prvom poluvremenu bio je prekinut pet minuta zbog uvredljivog skandiranja navijača predsedniku FS S Slaviši Kokezi.

Izvor: Tanjug