01.12.2019 u 21:14
0

PREMIJER LIGA: Novi trener, stari problemi! Arsenal ponovo prosuo bodove!

Dva remija samo gledali u popodnevnom terminu 14. kola Premijer lige, Arsenal nastavio sa prosipanjem bodova, šteta za Šefild.

Arsenal je smenio Emerija i šansu dao početniku Frediju Ljumbergu, ali su navike ekipe ostale iste. Tim u najslabijoj formi u Premijer ligi Norič odigrao je na svom terenu sa Arsenalom 2:2.

‘Kanarinci’ su poveli u 21. minutu kada je MekLin dobro uposlio Pukija, Finac malo zakomplikovao, a onda uz pomoć defanzivaca ‘tobdžija’ pogodio 1:0. Samo osam minuta kasnije Arsenal je izjednačio golom Obamejanga iz penala.

Norič je u nadoknadi vremena prvog poluvremena ponovo poveo. Ernandez je asistirao do Kantvela, a ovaj pogodio – 2:1. Arsenal je ponovo izjednačio preko Obamejanga, igrao se 57. minutu kada je šut Mustafija odbranio golman, a Gabonac prihvatio odbitak za konačnih 2:2.

Šefild je nastavio da živi svoj san, mada je lako mogao do sva tri boda protiv Vulvsa. Gosti su poveli u 2. minutu preko Musea kom je asistirao Baldok. Ipak, Vulvsi su u 64. minutu izborili bod, Meksikanac Himenez je asistirao do Doertija, a ovaj bio nemilosrdan – 1:1.