30.01.2017 u 10:40
0

Srbija odolela iskusnijem rivalu: Muslinova četa remizirala u San Dijegu!

Fudbalska reprezentacija Srbije, sastavljena od igrača iz domaće Superlige, remizirala je 0:0 u prijateljskom meču sa selekcijom SAD u San Dijegu.

Pred 20.000 gledalaca, među kojima su bili i navijači srpskog tima, izabranici selektora Slavoljuba Muslina opravdali su poziv i na najbolji mogući način parirali znatno iskusnijem i kvalitetnijem rivalu, u čijem sastavu je bilo nekoliko poznatih internacionalaca poput Marka Bredlija, Žozija Altidora ili Džermejna Džonsa.

Najbolju priliku za Srbiju imao je Lazar Jovanović u 89. minutu kada je njegov udarac zaustavio golman Amerikanaca Nik Rimando, a samo minut kasnije Kris Pontijus propustio je šansu da donese pobede domaćinu.