15.02.2017 u 05:09
0

ŠOK U PARIZU: PSŽ pregazio Barselonu! (VIDEO)

Ko je to mogao pretpostaviti…

Pari Sen Žermen do nogu je potukao Barselonu (4:0) u prvoj utakmici osmine finala Lige šampiona.

Strelci za Parižane bili su Anhel di Marija (18, 55), Julijan Draksler (40) i Edinson Kavani (72)

"Sveci" su nadigrali katalonskog giganta u svim segmentima igre, a posebno je loše delovala Barsina igra u odbrani. Kavani, Draksler i Di Marija su radili bukvalno šta su hteli i doveli svoj tim na korak od velikog rezultata i plasmana među osam najboljih timova u Evropi.

Na drugoj strani Starog kontinenta, Benfika je minimalnim rezultatom (1:0) savladala Borusiju Dortmund. Gol odluke postigao je grčki reprezentativac Konstatinos mitroglu u 48. minutu utakmice.

"Milioneri" su imali priliku da izjednače 10 minuta kasnije, ali jedanaesterac nije uspeo da realizuje Pjer-Emerik Obamejang.