06.04.2017 u 02:17
0

Preokret na “Rajku Mitiću”: Zvezda slomila Lučance I prošla u polufinale kupa Srbije!

Fudbaleri Crvene zvezde poslednji su polufinalisti Kupa Srbije, pošto su večeras posle preokreta savladali Mladost iz Lučana 4:2 (0:1).

Gosti su poveli pogotkom Radomira Milosavljevića u poslednjem minutu prvog poluvremena, a preokret u nastavku doneli su Gelor Kanga, Nemanja Milić, Ričmond Boaći i Aleksandar Luković sa bele tačke.

Poraz je, takođe sa 11 metara, ublažio Milan Bojović.

Lučanci su od 52. Minuta igrali sa 10 fudbalera nakon isključenja Nikole Andrića.

Ranije danas plasman u polufinale obezbedili su Partizan, Čukarički i Vojvodina.

Polufinalni mečevi na programu su 26. aprila i 10. maja, dok je finale 27. maja na stadionu Karađorđe u Novom Sadu.

Rezultati:
Voždovac – Partizan 1: 2 (Srećković 41 – Ðurđević 80, Leonardo 90)
Sloboda Užice – Čukarički 0:3 (Jovanović 21, Kajević 45, Milojević 88)
Vojvodina – Borac Čačak 5:2 (Malbašić 12, 71, Trujić 16, 81, Babić 65 – Kovačević 41. autogol, Marčić 62)
Crvena zvezda – Mladost Lučani 4:2 (Kanga 46, Milić 52, Boaći 58, Luković 62. penal – Milosavljević 45, Bojović 69. penal).