01.05.2017 u 13:31
0

ANTIĆ ZARADIO CRVENI KARTON PSOVKOM? (VIDEO)

Levi bek Vojvodine Nikola Antić dobio je crveni karton na meču protiv Crvene zvezde jer je navodno opsovao majku sudiji Srđanu Obradoviću, saznajemo nezvanično.

Antić je isključen 20 minuta pre kraja meča pri rezultatu 0:0, nakon dva duela sa Frimpongom iz ekipe beogradskih crveno-belih.

Dueli su delovali bezazleno pa se činilo da je crveni karton dosuđen prestrogo. Isto su mislili i u stručnom štabu Vojvodine posle utakmice.

Antić je posle odluke sudije da mu pokaže direktan crveni karton zaplakao, ali nije otvoreno protestovao kod glavnog sudije i napustio je teren.

Klupa gostiju je negodovala deset minuta posle isključenja Antića, kada je za Zvezdu dosuđen penal koji je realizovao Gelor Kanga. Zvezda je na kraju slavila sa 2:0, a drugi gol je iz igre postigao Plavšić.