03.05.2017 u 03:39
0

REAL DEKLASIRAO SA 3:0 ATLETIKO MADRID: Ronaldo nepremostiva prepreka za jorgandžije! (VIDEO)

DRUGO POLUVREME U TOKU: Real – Atletiko 2:0

73' – GGGGGOOOOOLLLLL – Ponovo Ronaldo! Iz prve šanse u nastavku Portugalac je sjajno šutirao i prevario Oblaka sa distance. Pre šuta je uspeo da dođe do lopte pored Felipe Luisa.

71' – Još uvek se igra na sredini terena, nema uzbuđenja…

Došlo je vreme za najbolje što može da pruži Liga šampiona. U prvom susretu polufinala elitnog takmičenja snage će odmeriti Real i Atletiko.

KRAJ POLUVREMENA: Real – Atletiko 1:0

37' – Tempo utakmice je malo opao, Atletiko je uspeo da dođe do daha.

33' – Kristijano je igrač za velike utakmice! Postao je prvi fudbaler u istoriji koji je postigao 50 golova u nokaut fazi Lige šampiona.

32' – Grizman je ubacio loptu iz prekida, Godin je pokušao da je stigne ali nije uspeo.

29' – Ronaldo se poigravao sa odbranom Atletika, odlično je podigao loptu, a Benzema je pokušao atraktivno da ugrozi Oblaka.

25' – Prvi žuti karton na meču dobio je Koke.

24' – Modrić je dobro šutirao sa distance, lopta je otišla tik pored desne stative Oblakovog gola.

17' – Navas čuva Real! Gameiro je izašao sam pred gol, ali je čuvar mreže Reala sjajno odbranio.

16' – Nova velika prilika za Real! Ubacio je Kros iz kornera, Varan odlično skočio, ali na mestu je Oblak.

15' – Kristijano Ronaldo je u poslednjih 220 minuta Lige šampiona postigao 6 golova! Ovo je bio njegov 101. pogodak u elitnom takmičenju.

10'Golčina posle deset minuta igre – Kristijano Ronaldo! Isplatila se ofanziva "kraljevića"! Kazemiro je ubacio loptu, a Ronaldo glavom savladao Oblaka!

7' – Velika prilika za Real! Karvahal je šutirao, lopta se odbila do Benzeme, ali Francuz nije uspeo da se snađe u kaznenom prostoru.

4' – Pokušao je Ronaldo sa distance, ali lopta je otišla daleko pored gola.

2' – Karasko je pokušao da uposli Gameira, ali Navas nije imao problema da lagano dođe do lopte.

20.44 – Pred početak meča Zidan i Simeone su se srdačno rukovali.

Kako bez Gereta Bejla? To je pitanje na koje će Zinedin Zidan morati da pronađe odgovor na ovom meču.

Evo i sastava timova:

Real: Navas, Karvahal, Varan, Ramos, Marselo, Kazemiro, Modrić, Kros, Isko, Ronaldo, Benzema.

Atletiko: Oblak, Lukas, Savić, Godin, Filipe Luis, Koke, Gabi, Saul, Karasko, Grizman, Gameiro.

20.05 – Finale Lige šampiona igraće se 3. juna u Kardifu.