12.06.2017 u 01:15
0

LEPE VESTI IZ DABLINA: Irska i Austrija remizirale za radost Orlova!

Reprezentacije Republike Irske i Austrije igrale su nerešeno 1:1 (0:1) u utakmici šestog kola Grupe D kvalifikacija za Svetsko prvenstvo u Rusiji.

Remi u Dablinu ide na ruku reprezentaciji Srbije, jer su joj, pored Velsa, Irska i Austrija najveći rivali za prvo mesto.

U drugom meču Grupe D takođe nije bilo pobedika, Moldavija i Gruzija igrale su 2:2 (2:0).

Tabela Grupe D sada izgleda ovako: Republika Irska (6 mečeva) 12 bodova, Srbija (5) 11, Austrija (6) 8, Vels (5) 7, Gruzija (6) 3, Moldavija (6) 2.

Poslednji meč šestog kola igra se večeras u Beogradu, gde gostuje Vels.

Austrija je u Dablinu povela golom Hinteregera u 31. minutu, a konačan rezultat postavio je Volters u 85. Dva minuta kasnije domaćin je još jednom zatresao mrežu Austrije, ali je sudija Borbalan taj gol poništio zbog navodnog igranja rukom.