13.07.2017 u 03:17
0

MUSLIN TRLJA RUKE: Het-trik Pavlovića, Srbin vodi Kopenhagen ka Ligi šampiona!

Reprezentativac Srbije Andrija Pavlović postigao je sva tri gola u pobedi Kopenhagena 3:1 na gostovanju Žilini u prvom meču drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

Domaćin je u Slovačkoj poveo u 39. minutu golom Spaleka, a onda je bivši napadač Čukaričkog zabeležio het-trik pogocima u 68, 73. i 83. minutu.

Preokret je usledio pošto je igrač Žiline Kačer dobio drugi žuti karton u 61. minutu.

Danski prvak je zahvaljujući Pavloviću stekao veliku prednost pred revanš u Kopenhagenu sledeće nedelje.

Osim navijača Kopenhagena, ovime posebno treba da bude zadovoljan selektor Srbije Slavoljub Muslin uoči nastavka kvalifikacija za Svetsko prvenstvo.

Drugi srpski internacionalac u Kopenhagenu, Uroš Matić, meč je odgledao s klupe.