12.08.2017 u 23:40
0

ŠAMARČINA KONTEU: Barnli pobedio Čelsi na startu sezone, Runi doneo bodove Evertonu!

Fudbaleri Barnlija napravili su iznenađenje u prvom kolu Premijer lige, pošto su kao gosti pobedili Čelsi sa 3:2 na sred "Stamford bridža"

Da ovo neće biti dan Čelsiju videlo se već u 14. minutu, kada je Geri Kejhil dobio crveni karton i ostavio tim sa desetoricom igrača. Barnli je to kaznio kao da je Real! Za samo 15 minuta gosti su postigli tri gola i otišli na odmor sa vođstvom od 3:0!

Čelsi je u nastavku uspeo samo da smanji zaostatak preko Morate, ali je u finišu i Fabregas isključen i time dodatno smanjio šanse svog tima da makar izjednači.
U finišu meča viđena je potpuna drama. David Luiz je smanjio na 3:2, a Barnli je pogodio stativu, ipak rezultat se nije promenio, gosti su odneli bodove iz Londona.

Na čelu tabele posle prvih 90 minuta fudbala je – Hadersfild! Novajlija u elitnoj diviziji je kao gost pregazio Kristal Palas sa 3:0! Za domaći tim je starter bio srpski vezista Luka Milivojević, ali je zamenjen na poluvremenu.

Dušan Tadić je odigrao svih 90 minuta za Sautempton, međutim, njegov tim nije uspeo da slomi otpor Svonsija – 0:0.