28.09.2017 u 03:45
0

LIGA ŠAMPIONA: PSŽ razbio Bajern, Mančester zgazio CSKA, Čelsi posle velikog preokreta u 94. minutu pobedio Atletiko!

Večeras su odigrani mečevi prve četiri grupe drugog kola Lige šampiona.

Najzanimljiviji duel ove večeri odigran je u Parizu između domaćeg PSŽ-a i minhenskog Bajerna.

PSŽ je ubedljivo pobedio Bajern 3:0, a atomski napad Parižana je izluđivao odbranu Bajerna.

Nejmar i Kavani su večeras pokazali da su izgladili sve nesporazume, pa su se tako nekoliko puta grlili na terenu i bodrili jedan drugog.

Golove za domaćine su postigli Dani Alveš u 2. minutu, Kavani u 31. minutu i Nejmar u 63. minutu.

Pored Parižana večeras su još ubedljivi bili i Mančester Junajted, koji se prošetao Moskvom 1:4, Bazel koji je Benfiku častio petardom 5:0, i Seltik koji je u gostima počistio Anderleht 0:3.

Barselona se večeras provukla u Lisabonu pa je zahvaljujući autogolu Koatesa u 49. minutu stigla do sva tri boda.

Fudbaleri Čelsija su večeras napravili veliki preokret nakon minusa od jednog gola u prvom poluvremenu (Grizman 40. minut), uspeli u drugom poluvremenu da preokrenu rezultat i u 90+4. minutu dođu do velika tri boda na gostovanju u Madridu 1:2 (Morata 60. minut, Batšuai 90+4. minut).

Roma je ranije danas pobedila Krabag u Azerbejdžanu 1:2.