16.10.2017 u 01:47
0

Crno-beli se mučili u Surdulici: DVA PENALA I PONIŠTEN GOL RADNIKA DOVOLJNI ZA TRIJUMF PARTIZANA! (VIDEO)

Fudbaleri Partizana pobedili su Radnik u Surdulici 2:0 u meču 13. kola srpske Superlige golovima iz penala.

Ova pobeda je crno-bele vratila na drugo mesto na tabeli sa 27 bodova, četiri manje od vodeće Crvene zvezde.

Crno-bele sada očekuje susret u okviru trećeg kola Lige Evrope sa Skenderbegom u Albaniji, koji se igra u četvrtak.

Partizan je do prvog gola stigao u 18. minutu. Tavamba je oboren u šesnaestercu Radnika, sudija Lukić je pokazao na belu tačku, Suma je preuzeo odgovornost i majstorski pogodio pod prečku.

Nakon toga je usledio mirniji period igre, a trener Radnika Simo Krunić, isključen je u 44. minutu zbog protesta.

Odmah na početku drugog poluvremena u 46. minutu, poništen je gol Surduličana.

Golman Stojković je ispustio loptu nakon kornera, Ivanović je natrčao na nju i smestio je iza gol crte, ali je sudija Lukić poništio taj pogodak zbog prekršaja nad Stojkovićem.

U nastavku je Suma pogodio stativu u 56. minutu posle velike greške golmana domaćih Čančarevića, a na terenu je u drugom poluvremenu bilo dosta čarki.

Partizan je dobio još jedan penal u 89. minutu nakon starta Pejčića nad Ožegovićem, odgovornost je ovaj put preuzeo Zoran Tošić koji se vratio na teren posle odsustva zbog povrede, i loptu poslao u jednu stranu a Čančarevića u drugu za konačnih 0:2.