29.10.2017 u 21:55
0

SKANDAL U NEMAČKOJ: Nervozni trener flašicom pogodio navijača na tribini! (VIDEO)

Skandalozan potez trenerea Hofehajma na meču sa Volfsburgom.

Trener Hofehajma Džulijan Nagelsman dospeo je u centar pažnje zbog nemilog događaja na utakmici sa Volfsburgom.

Nagelsman se potom izvinio javnosti i samom gospodinu kog je slučajno pogodio.

– Bio je to glup potez koji ne sme da mi se dešava, i koji mi se neće više događati. Hteo sam da pogodim reklame, ali flaša mi je zapela za rukav. Naravno da mi nije bila namera da pogodim navijače. Žao mi je, izvinjavam se – rekao je Nagelsman.

A kako je to izgledalo možete pogledati u videu:

Fudbaleri Volfsburga odigrali su nerešeno 1:1 sa Hofenhajmom, u utakmici devetog kola Bundeslige.

Gostujući Hofenhajm poveo je u 73. minutu golom Kerema Demirbaja iz jedanaesterca, a bod Volfsburgu doneo je Feliks Udohaj golom u prvom minutu nadoknade vremena.

Volfsburg je u 11. minutu promašio penal, a neprecizan je bio Maksimilijan Arnold.

Hofenhajm je poslednje tri utakmice bez pobede i posle drugog uzastopnog remija zauzima četvrto mesto na tabeli sa 16 bodova.

Volfsburg je šesti put u sezoni odigrao nerešeno i zauzima 14. mesto na tabeli sa devet bodova.