24.11.2017 u 03:00
0

CRVENO-BELI DOMINIRALI U BELORUSIJI: BATE se provukao, odluka o evropskom proleću protiv Kelna na Marakani! (VIDEO, FOTO)

Fudbaleri Crvene zvezde odigrali su nerešeno sa ekipom BATE Borisova (0:0) na Borisov areni.

Ovaj rezultat odgovara crveno-belima jer sada drže sve u svojim rukama za plasman u nokaut fazu, a za to im je potreban pozitivan rezultat protiv Kelna na Marakani.

Dominirali su crveno-beli tokom celog meča, imali ogroman broj prilika, ali ni sreća nije bila na njihovoj strani.

Rodić je početkom drugog poluvremena zatresao prečku fenomenalnim udarcem sa 16 metara, a onda je u 90+3. minutu utakmice šutirao na gol na kome nije bilo Šibicera jer je istrčao, ali se na gol linije isprečio jedan fudbaler BATE-a i sprečio slavlje crveno-belih.

Keln je na svom terenu savladao Arsenal sa 1:0 golom Žirasia sa bele tačke, i tako pretekao BATE i izjednačio se sa Zvezdom na drugom mestu na tabeli, pa će putnik u nokaut fazu iz ove grupe biti poznat 7. septembra nakon duela ove dve ekipe.

TOK MEČA:

II POLUVREME

90+3. minut – KRAJ UTAKMICE! Dominirali su crveno-beli tokom celog meča, imali ogroman broj prilika, ali ni sreća nije bila na njihovoj strani. Rodić je početkom drugog poluvremena zatresao prečku fenomenalnim udarcem sa 16 metara, a onda je u 90+3. minutu utakmice šutirao na gol na kome nije bilo Šibicera jer je istrčao, ali se na gol linije isprečio jedan fudbaler BATE-a i sprečio slavlje crveno-belih. Odluku o plasmanu u nokaut fazu Zvezda će rešavati na Marakni protiv Kelna koji je na svom terenu savladao Arsenal sa 1:0 golom Žirasia sa bele tačke!

90+3. minut – Rodić je nakon kornera šutirao u praznu mrežu ali se na gol liniji isprečio jedan fudbaler BATE-a i izbacio loptu iz mreže

90. minut – Tri minute je produžio ovu utakmicu glavni sudija

89. minut – Poslednja izmenu u Zvezdi, Račić menja Srnića

87. minut – ZICER ZA BOAĆIJA! Ostao je Zvezdin napadač sam ispred Šibicera ali je ovaj uspeo da odbrani njegov udarac glavom i pošalje loptu u korner

85. minut – Odličan pas Kange u prostor ali je Šerbicki krenuo na vreme i sklonio tu loptu u poslednjem trenutku ispred Boaćija

80. minut – Još jedna dobra prilika za Boaćija, ali je on jako loše uhvatio volej levom nogom, pa nije bilo opasnosti po gol BATE-a

78. minut – VELIKA ŠANSA ZA ZVEZDU! Sjajno je Rodić centrirao ali je Srnić zakasnio nekoliko sekundi na ovu loptu

72. minut – ŠANSA ZA ZVEZDU! Pokušao je Rodić nakon kornera ali je jako loše zahvatio loptu glavom iako je bio sam, pa je i ova prilika propala

– Keln je u ovim trenutcima poveo protiv Arsenala golom Žirasua

65. minut – Sada prva izmena i u Zvezdi, Pešić ulazi u igru umesto Milića

62. minut – Druga izmena u domaćim redovima, Rodinov je ustupio mesto Signeviču

56. minut – Izmena u ekipi BATE-a, Baga je ušao na teren umesto Volodka, koji ima problem sa zadnjom ložom

55. minut – Stvorila se gužva u Zvezdinom šesnaestercu nakon kornera BATE-a, ali je Milić uspeo to da raščisti i izbaci loptu glavom

50. minut – PREČKA! Kakav udarac Rodića sa 16 metara desnom nogom, ali je lopta završila na prečki, nakon čega se odbila nazad u polje, bio bi ovo evrogol da je lopta ušla u mrežu

49. minut – Izveo je Kanga treći korner za Zvezdu ali je to učinio loše, pa nije bilo opasnosti

48. minut – Velika šansa za Rodionova, izašao je sam ispred Borjana, ali je šutirao pored gola

46. minut – Počelo je drugo poluvreme u Borisovu

I POLUVREME

45+1. minut – KRAJ PRVOG POLUVREMENA! Dominirali su crveno-beli tokom prvih 45 minuta igre, stvorili dve izgledne šanse, ali nisu uspeli da ih iskoriste, dok su domaće igrače ostavili na samom jednom udarcu prema golu Borjana, koji je otišao daleko preko gola! U Nemačkoj je takođe 0:0 između Kelna i Arsenala nakon prvih 45 minuta!

Navijači Spartaka iz Moskve stigli u pomoć Delijama

37. minut – Prvi korner za Crvenu zvezdu, nakon čega je odmah usledio i drugi, ali bez većih opasnosti po gol BATE-a

36. minut – Pokušao je Kanga sa 30 metara ali je Šibicki ukrotio i taj udarac

31. minut – Prvi udarac igrača BATE-a prema Zvezdinom golu, pokušao je Gordeičuk, ali je lopta otišla daleko preko gola

28. minut – Prve čarke na terenu, prvo su u klinču bili Borjan i Rodionov zbog nesportskog ponašanja domaćeg napadača, a par trenutaka kasnije i Kanga i Ribisov

25. minut – Šutirao je Milić sa 17 metara ali je Šibicki ponovo bio siguran

21. minut – Odlično je Boaći prošao štopera BATE-a i krenuo sam prema golu, ali se okliznuo na ivici kaznenog prostora pa je i ova prilika propala, da bi iz prekida u sledećem napadu Boaći pokušao glavom ali je taj šut lako ukrotio golman Šerbicki

15. minut – Pokušao je Boaći sa 50 metara ali je njegov udarac bio jako neprecizan

12. minut – Sjajnu podršku ima Zvezda, pesma Delija se ori Borisov arenom

11. minut – Nova šansa za Zvezu, sjajno je centrirao Rodić sa leve strane ali je Boaći promašio loptu, da bi se Kanga okliznuo na šesnaest metara u trenutku kada je želeo da uputi udarac, pa je tako propala još jedna prilika za vođstvo

7. minut – ŠANSA ZA ZVEZDU – Sjajna akcija crveno-belih i centaršut Stojkovića, ali je Srnić loše zahvatio loptu glavom i poslao je preko gola

3. minut – Kanga je prvi oprobao svoj udarac, ali je to bilo neprecizno

1. minut – Počela je utakmica u Borisovu, loptu sa centra su izveli fudbaleri BATE-a