11.12.2017 u 00:28
0

ZVEZDA SE ODVOJILA NA +9: Pešić i Adžić razbili Čačane, debitovao Joveljić! (VIDEO)

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su ekipu Borca iz Čačka sa 3:0 na svom stadionu, i tako iskoristili današnji kiks Partizana i odvojili se na 9 poena prednosti.

Crveno-beli su od samog starta nametnuli svoj tempo igre, pa su se ređale šanse pred golom Čačanu.

Prvi je pogodio Adžić kome nije bilo teško da smesti tu loptu nakon sjajne i nesebične asistencije Pešića u 35. minutu.

Drugi i treći gol delo su Zvezdinog napadača Pešića, koji je pogodio prvo u 50. minutu, a onda i fenomenalnim golom stavio tačku na ovaj meč u 63. minutu.

Njega je u 70. minutu zamenio najbolji igrač Omladinske lige, koji je ove jeseni postigao neverovatna 33 gola, Dejan Joveljić, koji je na taj način debitovao za prvi tim crveno-belih.