11.03.2018 u 13:50
0

GOL KATAIJA NA DEBIJU! Čikago gubio 0:2, pa vodio, na kraju ipak poražen! (VIDEO)

Fudbaleri Čikago Fajera poraženi su od Sporting Kanzas Sitija 4:3, dok je novajlija u ekipi Veljka Peunovića Aleksandar Katai postigao gol.

Uspeo je Čikago da se vrati i preokrene nakon što je gubio 2:0 sa tri gola za 12 minuta, ali je na kraju ipak poražen.

Prvo je Katai nakon asistencije Švajnštajgera pogotkom glavom smanjio na 2:1, a Nikolić četiri minuta kasnije poravnao rezultat na 2:2 posle kornera srpskog internacionalca. Isti igrač je u 82. preokrenu rezultat, Čikago je poveo 3:2, ali nije uspeo da sačuva prednost.

Već u 83. Medranda poravnava na 3:3, da bi četiri minuta pre kraja Gutijeres drugim golom na meču doneo pobedu gostima.