04.04.2018 u 03:59
0

MITROVIĆ NEMA MILOSTI! Novi gol srpskog napadača za Fulam! (VIDEO)

Fulamu i Aleksandru Mitroviću niko ne može da stane na put! Srpski špic je postigao novi pogodak u još jednoj pobedi "kolibara", ovog puta protiv Lidsa – 2:0.

Ovo je 19. uzastopna utakmica Fulama bez poraza, koji pokušava sve da uhvati u finišu sezone jedno od prva dva mesta koja vode direktno u Premijer ligu.

Tim Slaviše Jokanovića je protiv Lidsa poveo u 33. minutu golom Kevina Mekdonalda, dok je tačku na meč stavio Aleksandar Mitrović u 63. minutu.

Srpskom napadaču ovo je osmi gol otkako je zimus došao iz Njukasla u Fulam na pozajmicu.

Fulam je treći na tabeli sa 75 bodova, dok Kardif ispred njega ima 80 bodova, ali i utakmicu manje.