05.04.2018 u 15:07
0

Džeko: Sudija bez hrabrosti da svira penal protiv Barselone!

Najbolji strelac Rome Edin Džeko izjavio je da bi rezultat prve utakmice četvrtfinala Lige šampiona protiv Barselone sigurno bio drugačiji da je glavni sudija meča (Holanđanin Dani Makeli) imao hrabrosti da u prvom poluvremenu dosudi penal protiv Katalonaca na Kamp nou.

Barselona je slavila 4:1, Džeko je postigao jedini gol za Rimljane, a u prvom poluvremenu, pri rezultatu 0:0, sudija nakon prekršaja nad njim nije pokazao na belu tačku.

"Ružno je da mi kao tim nemamo nikakav respekt, ipak mi nismo tek tako u četvrtfinalu. Da je sviran penal, utakmica bi otišla u drugom smeru", rekao je Džeko.