25.10.2018 u 08:06
0

Milan Tomić posle šokantnog poraza u Breši: „Utakmica se igra 40, a ne 10 minuta“! (VIDEO)

Trener Crvene zvezde Milan Tomić istakao je da je njegov tim poražen u Breši zbog izgubljenih lopti.

Crveno-beli su ispustili 22 poena prednosti iz prvog perioda i doživeli prvi poraz u sezoni sa 69:61.

"Čestitam Breši, zasluženo su pobedili. Posebno posle prve četvrtine u kojoj su zaostajali više od 20 poena. Utakmica nije gotova posle deset, nego posle 40 minuta. Oni su reagovali u drugom, trećem i četvrtom periodu i zasluženo pobedili", rekao je Tomić.

Zvezda je impresivno počela utakmicu serijom 24:2, ubacila 31 poen u prvom kvartalu, a onda samo sedam u drugom.

"U prvom periodu smo pokađali otvorene šuteve, posle nismo. Ali nismo izgubili zbog toga, nego zbog izgubljenih lopti. Imali smo samo dve u prvoj četvrtini, a 18 do kraja utakmic", dodao je trener Zvezde.

Crveno-beli sada dele prvo mesto u Grupi A sa Monakom sa po tri pobede i jednim porazom, a u petom kolu dočekuju turski Galatasaraj, 30. oktobra od 19 časova.

U međuvremenu, Zvezda gostuje FMP-u u Železniku u subotu, u petoj rundi regionalne ABA lige.