CRVENA ZVEZDA - REAL MADRID (60:75): Ljulj stavio tačku na utakmicu!

Košarkaši Crvene zvezde poraženi su u Beogradskoj areni od ekipe Real Madrida sa 60:75 u meču 7. kola Evrolige.

Posle ovog kola Zvezda je ostala na samo dve pobede, dok je Real u Areni upisao 4 pobedu u ovoj sezoni.

KRAJ UTAKMICE

40. minut - 60:75 - Ljulj pogađa trojku iz nemoguće situacije i stavlja tačku na ovaj susret.

39. minut - 60:72 - Trojka Kozera, tajm-aut Zvezda.

39. minut - 60:69 - Tavares sa penala.

38. minut - 56:66 - Novi koš Rudija Fernandeza, njega treća trojka u poslednjem kvartalu. Tajm-aut Gavrilovića.

37. minut - 56:61 - Sjajno zakucavanje Brauna.

36. minut - 54:61 - Beron sa penala ubacuje prve poene za Zvezdu u ovoj četvrtini.

36. minut - 52:61- Nova trojka Reala, sada je pogodio Rudi Fernandez. Zvezda još bez koša u poslednjoj četvrtini.

34. minut - 52:58 - Trojka Ljulja sada, Zvezda bez koša u poslednjem kvartalu.

32. minut - 52:55 - Trojka Kozera, Real ponovo vodi!

31. minut - 52:52 - Daleka trojka Rudija.

KRAJ TREĆE ČETVRTINE

29. minut - 52:49 - Zvezda vodi trojkom Fajea. Kraj trećeg kvartala.

29. minut - 47:49 - Posle dužeg vremena Daruba pogađa koš i prekida seriju promašaja.

27. minut - 45:45 - Braun sa penala do egala.

26. minut - 43:45 - Druga trojka Simanića.

24. minut - 37:41 - Trojka Dobrića!

23. minut - 34:39 - Ponovo pogađa Beron.

23. minut  - 32:37 - 11 poen Berona.

22. minut - 30:35 - Treća trojka Berona!

21. minut - 27:35 - Prvi koš u nastavku pogađa Kampaco!

KRAJ DRUGE ČETVRTINE

20. minut - 27:33 - Ljulj pogađa uz zvuk sirene, u svom stilu.

19. minut - 24:31 - Polaganje Lorenca Brauna.

19. minut - 22:28 - Braun sa penala, njegov 4 poen na meču.

18. minut - 19:27 - Dobrić pogađa posle koša Mikija na drugoj strani.

17. minut - 19:22 - Prvi koš Kuzmića na meču.

16. minut - 17:22 - Trojka Berona,  tajm-aut gosti.

16. minut - 14:22 - Novi koš Fajea, njegov 4 na meču.

14. minut - 12:22 - Nenadić sa penala ubacuje prve poene za Zvezdu na nastavku.

14. minut - 11:20 - Zakucavanje Mikija.

13. minut - 11:18 - Posle koša sa penala Laprovitoel, novi loš napad za zvezdu i polaganje Kozera za najubedljiviju prednost gostiju na meču. Tajm-aut Gavrilović. Na tribinama je 16. 457 gledalaca.

11. minut - 11:14 - Faje pogađa prve poene na meču.

11. minut - 9:14 - Tavares postiže prvi koš u drugom kvartalu.

KRAJ PRVE ČETVRTINE

10. minut - 9:12 - Ljulj je pogodio sa penala u poslednjim sekundama prvog kvartala utakmice.

9. minut - 9:9 - Prvi poeni Kampaca na meču.

8. minut - 9:7 - Pogađa Gist iz horoga, njegov 6 poen na meču. Lazić je mora da izađe iz igre zbog povrede i krvarenja koji mu je naneo Tavares.

7. minut - 7:7 - Trojka Lorenca Brauna, prva Zvezdina na meču.

6. minut - 4:7 - Novi poeni Gista, za sada je on jedini strelac Zvezde na meču.

5. minut - Prvi tajm-aut na meču.

3. minut - 2:7 - Trojka Ljulja, prva na meču.

2. minut - 2:4 - Tavares preko svih.

1. minut - 2:2 - Dženskins pogađa prvi koš za Zvezdu na meču koja je oslabljena neigranjem Čovića i Davidovca zbog povreda.

Košarkaši Crvene zvezde od 19 časova igraju derbi meč sedmog kola Evrolige protiv Real Madrida u beogradskoj Štark areni.

Posle pobede nad Himkijem u prošlom kolu košarkaši crveno-belih žele da nastave pobednički niz i pod novim trenerom Andrijom Gavrilovićem.

- Dobro znamo šta znači ime Reala – najveći brend i ekipa koja bez obzira na formu uvek ima najviše ciljeve. Izašli su iz težeg perioda pobedom u prošlom kolu Evrolige, ali važno je da kontrolišemo utakmicu jer je njihov stil igre dobro poznat - izjavio je strateg Crvene zvezde.