parovi prijava happy zvezda prijava kviz happy talent šou

Teodosić se vratio, Klipersi pobedili! (VIDEO)

Košarkaši Los Anđeles Klipersa, uz sedam poena oporavljenog od povrede Miloša Teodosića, pobedili su na gostovanju Bruklin 114:101 prethodne noći u NBA ligi.

Teodosić se vratio u ekipu posle dva meča pauze, na terenu je proveo 15 minuta i imao još četiri asistencije i dva skoka.

Boban Marjanović ponovo nije dobio šansu u utakmici koju je obeležio Lu Vilijams sa 20 poena, Ostin Rivers ubacio je 17, a Deandre Džordan i Danilo Galinari po 16.

Klipersi su deveti na Zapadnoj konferenciji sa skorom 29-26, jednom pobedom manje od timova u zoni za plej-of, Nju Orleansa i Denvera.

Upravo su Pelikansi održali korak prednosti pobedom u Detroitu 118:103.

Po navici novu sjajnu partiju za Nju Orleans zabeležio je Entoni Dejvis sa 37 pogodaka i 10 skokova, pratili su ga Nikola Mirotić i Džru Holidej sa po 21, jednim manje od Blejka Grifina na drugoj strani.

Vredi istaći da je Juta u neizvesnom finišu slavila protiv San Antonija 101:99 tako što je u poslednjoj deonici nadoknadila minus od 13 poena.

Junak je bio Donovan Mičel koji je postigao odlučujućih pet poena u poslednjem minutu i na kraju završio sa ukupno 25, pre nego što je Manu Ðinobili promašio šut za pobedu Sparsa.