parovi prijava happy zvezda prijava kviz happy talent šou

BRAZIL PREUZEO PRVO MESTO U GRUPI: Kutinjo u 91. minutu slomio fenomenalnu Kostariku, Nejmar je dokrajčio!

Čudo se ipak nije desilo u Sankt Peterburgu - Brazil je uspeo da pobedi Kostariku 2:0 golom Kutinja u 91. i Nejmara u 97. minutu utakmice koja je produžena šest minuta.

Junački se isprsila Kostarika velikom favoritu, fenomenalni Kejlor Navas bio je u hobotnica "modu", skinuo je sve što je išlo u njegov gol, imao je, doduše i sreće kada je lopta posle udarca Hesusa pogodila prečku, ali je kapitulirao u samom finišu, kada je pukla odbrana Kostarike, a ofanzivac Barselone bio na pravom mestu i smestio loptu u mrežu.

Kostarikance je dotukao Nejmar u bukvalno poslednjim sekundama utakmice, skinuo sa sebe veliki teret frustracije koju je ispoljavao u drugom poluvremenu.

Brazil je sada lider grupe u kojoj je i Srbija sa četiri boda, Kostariki je ovo bio drugi poraz koji je praktično eliminisao sa Mundijala.