parovi prijava happy zvezda prijava kviz happy talent šou

MESI DOBIO NOVU ŠANSU: Nigerija savladala Island i ostavila Argentinu u igri za osminu finala!

Fudbaleri Nigerije savladali su golovima Ahmeda Muse Island 2:0 (0:0) u drugom meču drugog kola grupe D Svetskog prvenstva.

Nigerijci su tim trijumfom ostavili u igri za plasman u drugi krug i Argentinu, koja posle dva meča ima samo jedan bod, kao i Island. Nigerija je sada sa tri boda druga, dok je Hrvatska posle dva kola i šest bodova prva i sigurna kada je u pitanju plasman u osminu finala.

Posle lošeg prvog poluvremena u kom nije billo nijednog šuta u gol, Nigerija je povela nakon sjajne reakcije Muse u kaznenom prostoru Islanda. Nigerija je bolju igru krunisala još jednim golom i opet je Musa bio glavni krivac. Prošao je kraj čuvara i potom rutinski zatresao mrežu.

Island je u osamdesetom minutu iamo priliku da se vrati u meč, ali je Sigurdson promašio jedanaesterac.