NEPRIJATNA DOBRODOŠLICA: Brazilski navijači kamenovali autobus sa fudbalerima! (VIDEO)

 

 

 Brazilski navijači kamenovali su autobus fudbalske reprezentacije Brazila po dolasku u zemlju posle eliminacije od Belgije u četvrtfinalu Svetskog prvenstva.

Na snimku koji kruži internetom vidi se kako su navijači zaustavili autobus i gađali ga kamenjem i voćem, a onda je reagovala policija i rasterala nezadovoljne napadače.

 


Od članova stručnog štaba i fudbalera niko nije povređen, prenose brazilski mediji.

Na udaru kritika zbog eliminacije najviše se našao Fernandinjo zbog autogola i loše partije u porazu od Belgije 2:1.

 

Izvor: Tanug
Foto: Youtuba/Printscreen

Pratite nas na društvenim mrežama

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

Utorak
04:30 Rano jutro
06:45 Dobro jutro Srbijo
11:10 TOP SHOP
11:30 Parovi - Jutarnja kafica
11:55 Vesti
12:00 Parovi - Jutarnja kafica
12:55 Vesti
13:05 Parovi - Jutarnja kafica
14:00 Dnevnik
14:30 Posle ručka
16:30 Serija: Suze moje sestre
17:30 Telemaster
18:20 Kviz: Naslovna strana
18:55 Upoznajte parove
21:00 Provodadžija
22:00 Parovi - Parograf
02:30 Parovi - Live