parovi prijava happy zvezda prijava kviz happy talent šou

TRESAO SE AUTOBUS! Ovako slave Srpkinje, šampionke Evrope! (VIDEO)

 

Srpske odbojkašice zasluženo su se popele na krov Evrope, a slavlje nakon osvajanja titule počelo je već u autobusu.

Devojke su se 3:1 u finalu dobile Holandiju i moćnom igrom došle do zlata, 15. medalje za Srbiju.  Sada je vreme da slave i uživaju.

Delić atmosfere iz autobusa video je ceo svet pošto je Evropska odbojkaška konfederacija (CEV) na svom Tviter profilu objavila snimak slavlja. 

Raspevane Srpkinje su posebno uživale uz stihove grupe Twins i pesmu "Stara bagra".

 

 

Informer
Foto: Arhiva

Pratite nas na društvenim mrežama

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

Subota
04:30 Rano jutro
06:45 Dobro jutro Srbijo
10:40 TOP - SHOP
11:00 Letnji kamp Jutarnja kafica
11:55 Vesti
12:05 Letnji kamp Jutarnja kafica
12:55 Vesti
13:05 Letnji kamp Jutarnja kafica
14:00 Čađava mehana
15:30 Posle ručka
17:30 Telemaster
18:10 Glamur
18:35 Upoznajte parove
21:00 Kviz: Soba sreće
22:00 Letnji kamp - Live
02:30 Letnji kamp- Live