02.05.2016 u 15:35
0

NEVEROVATNO: Pogledajte kako je Dimitrov divljao na meču! (VIDEO)

Grigor DImitrov izvinio se zbog uništavanja reketa, tokom trećeg seta finala Istanbula protiv Diega Švarcmana.

Bugarin koji se takmičio za svoju prvu titulu u poslednje dve godine, izgubio je 6:7 7:6 6:0, nakon što je imao set prednosti i vodio u drugom setu 5:2.

Dimitrov je dobio upozorenje nakon prvog razbijenog reketa, na početku trećeg seta, a nakon toga i kazneni poen za drugi razbijeni reket.

Nakon rezultata 5:0 u trećem setu dogodilo se treće razbijanje reketa, što je dovelo do trijumfa Argentinca.

– Izneverio sam svoju porodicu, svoj tim, ljude koji me cene, sa takvim ponašanjem, za koje se izvinjavam – rekao je.

Nakon trećeg polomljenog reketa, Dimitrov se rukovao sa sudijom Muhamedom Lajanijem, a takvo ponašanje Bugarina, dovelo je Švarcmana do njegove prve ATP titule.