parovi prijava happy zvezda prijava kviz

Izmene na tramvajskim linijama: ZBOG RADOVA SE PRIVREMENO UKIDA STAJALIŠTE "GLAVNA ŽELEZNIČKA STANICA"!

 

Zbog radova na tramvajskim šinama u Karađorđevoj ulici, u zoni raskrsnice sa Ulicom Mihaila Bogićevića, od danas u 20:00 sati do ponedeljka u 03:00 sata, biće promenjen režim rada linija gradskog prevoza.

Tramvaji sa linije 2 saobraćaće na relaciji: Pristanište - Dorćol - Vukov spomenik - Trg Slavija - Gospodarska mehana, sa oznakom 2L.

Tramvaji sa linije 7 saobraćaće na relaciji: Ustanička - Dorćol - Pristanište - Blok 45, sa oznakom 7L1, a sa linije 9 saobraćaće na relaciji: Banjica - Gospodarska mehana, sa oznakom 9L1.

Tramvaji sa linije 13 saobraćaće na relaciji: Banovo brdo - Tašmajdan, sa oznakom 13L, dok će tramvajska linija 11 biti pojačana.

Privremeno se ukida stajalište „Glavna železnička stanica“, u oba smera, za linije 2, 7 i 9, saopštio je GSP.

Tramvaji sa navedenih linija koristiće postojeća stajališta duž trasa linija gradskog prevoza.

 

Tanjug
Foto: Arhiva

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

Ponedeljak
04:30 Dobro jutro Srbijo
11:00 Čađava mehana
11:55 Vesti
12:05 Provodadžija
12:55 Vesti
13:10 Provodadžija
14:05 Beni Afet serija
15:55 Vesti
16:05 POSLE RUCKA
17:55 Telemaster
18:35 Kviz: Naslovna strana
19:05 Glamur
19:20 UPOZNAJTE PAROVE
21:00 Provodadžija
22:15 Vikend show
23:30 Luda kuća