parovi prijava happy zvezda prijava kviz happy talent šou

Totalni kolaps u Bulevaru kralja Aleksandra: Tramvaji ne mogu da mrdnu, oboren motociklista na šinama!

 
 
Motociklista je u nezgodi zadobio lakše povrede noge.

Motociklista je lakše povređen u saobraćajnoj nezgodi koja se dogodila oko 15 sati u Bulevaru kralja Aleksandra.

Saobraćaj na šinama zbog toga je bio obustavljen kraće vreme.

Motociklista je u nezgodi zadobio lakše povrede noge, posle čega je prevezen kolima Hitne pomoći.

 

Telegraf
Foto: Twitter/EseJapan

Pratite nas na društvenim mrežama

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

Sreda
04:30 Rano jutro
06:45 Dobro jutro Srbijo
11:15 Parovi jutarnja kafica
11:40 TOP - SHOP
11:55 Vesti
12:05 Parovi Jutarnja Kafica
12:55 Vesti
13:05 Parovi Jutarnja kafica
14:00 Parovi - Live
15:30 Posle rucka
17:30 Telemaster
18:35 Upoznajte Parove
21:00 Kviz: Soba sreće
22:00 Parovi - Live
00:00 Parovi - Žurka