parovi prijava happy zvezda prijava kviz happy talent šou

NOVI INCIDENT: Tuča migranata na autobuskoj stanici!

U parku kod Glavne autobuske stanice, u blizini mesta gde je jutros izboden migrant iz Maroka, oko 17 sati ponovo je izbila je tuča.

Naime, kako navode u MUP-u tuča je izbila između nekoliko ljudi iz za sada nepoznatih razloga.

- U tuči nije bilo povređenih - kažu u MUP-u.

Na licu mesta trenutno je policija.

Podsetimo, u sukobu dve grupe migranata iz Alžira i Maroka kod glavne autobuske stanice u Beogradu, koji se dogodio jutros u prepodnevnim satima, teško je ranjen jedan državljanin Maroka.

 

Alo.rs
Foto: Arhiva

Pratite nas na društvenim mrežama

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

Petak
04:30 Rano jutro
06:45 Dobro jutro Srbijo
11:10 Letnji kamp - Buđenje
11:40 TOP - SHOP
11:55 Vesti
12:05 Letnji kamp - Live
12:55 Vesti
13:05 Letnji kamp - Live
14:00 Sudbine
15:30 Posle ručka
17:30 Telemaster
18:10 Kviz: Naslovna strana
18:35 Upoznajte Parove
21:00 Goli život
23:00 Letnji kamp - Žurka
02:30 Posle ručka (R)