parovi prijava happy zvezda prijava kviz happy talent šou

NOVI INCIDENT: Tuča migranata na autobuskoj stanici!

U parku kod Glavne autobuske stanice, u blizini mesta gde je jutros izboden migrant iz Maroka, oko 17 sati ponovo je izbila je tuča.

Naime, kako navode u MUP-u tuča je izbila između nekoliko ljudi iz za sada nepoznatih razloga.

- U tuči nije bilo povređenih - kažu u MUP-u.

Na licu mesta trenutno je policija.

Podsetimo, u sukobu dve grupe migranata iz Alžira i Maroka kod glavne autobuske stanice u Beogradu, koji se dogodio jutros u prepodnevnim satima, teško je ranjen jedan državljanin Maroka.

 

Alo.rs
Foto: Arhiva

Pratite nas na društvenim mrežama

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

Petak
04:30 Dobro jutro Srbijo
07:55 Vesti
11:00 Parovi Jutarnja kafica
11:40 TOP - SHOP
11:55 Vesti
12:05 Parovi Jutarnja kafica
12:55 Vesti
13:10 Parovi Jutarnja kafica
14:55 Parovi - Live
16:15 Posle rucka
17:30 Telemaster
18:05 Kviz: Naslovna strana
18:35 UPOZNAJTE PAROVE
20:45 Parovi Nominacije

sledi

Parovi - Live