parovi prijava happy zvezda prijava kviz happy talent šou

BATAJNICA: Dečak lakše povređen, kada ga je udario autobus!

 

 Jedan 14-godišnji dečak lakše je povređen u poslepodnevnim časovima kada ga je u Batajnici udario autobus, potvrđeno je iz Hitne pomoći.

- Dete (14) je dobro, a pri udaru je zadobilo lakše povrede kolena i dalje je prevezeno na Institut za majku i dete - rekli su iz Hitne pomoći.

 

Izvor: Telegraf
Foto: Twitter/Aktuelno/net

Pratite nas na društvenim mrežama

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

Subota
04:30 Rano jutro
06:45 Dobro jutro Srbijo
10:40 TOP - SHOP
11:00 Letnji kamp Jutarnja kafica
11:55 Vesti
12:05 Letnji kamp Jutarnja kafica
12:55 Vesti
13:05 Letnji kamp Jutarnja kafica
14:00 Čađava mehana
15:30 Posle ručka
17:30 Telemaster
18:10 Glamur
18:35 Upoznajte parove
21:00 Kviz: Soba sreće
22:00 Letnji kamp - Live
02:30 Letnji kamp- Live