DRAMATIČNA NOĆ IZA BEOGRAĐANA: Goreo autobus na Mokroluškom brdu, nema povređenih!

 

 

Tokom noći u Beogradu dogodila se jedna saobraćajna nezgoda, u kojoj nije bilo povređenih, izjavila je jutros potrparol Hitne pomoći Nada Macura.

Macura je rekla da se oko 4.45 zapalio zglobni autobus na Mokroluškom brdu, u smeru ka gradu, ali da u toj nezgodi nije bilo povređenih.

Hitna pomoć intervenisala je tokom noći, 100 puta od čega je na javnom mestu obavila 12 intervencija.

Prema rečima Macure, tokom noći javljali su se najviše srčani bolesnici, astmatičari i oboleli od hipertenzije.

 

Izvor: Kurir
Foto: Youtube/Printscreen

Pratite nas na društvenim mrežama

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

Ponedeljak
04:30 Rano jutro
06:45 Dobro jutro Srbijo
11:10 TOP SHOP
11:30 Kviz: Naslovna strana
11:55 Vesti
11:58 Parovi - Jutarnja kafica
12:55 Vesti
13:05 Parovi - Jutarnja kafica
14:00 Parovi - Live
15:30 Posle ručka
17:30 Telemaster
18:05 Serija: Suze moje sestre
19:00 Upoznajte Parove
19:55 Bingo
20:30 Upoznajte Parove
21:00 Ćirilica 
23:00 Parovi - Izbor pomoćnika
02:30 Parovi - Live