BLOKIRANA AUTOKOMANDA: Tramvaj iskočio iz šina i pokosio automobile!

 

 

Na kružnom toku Autokomande večeras je došlo do saobraćajne nesreće kada je jedan tramvaj iskočio iz šina.

Tramvaj je iskočio iz šina i tom prilikom pokosio nekoliko automobila.

 

Ubrzo je nastao saobraćajni kolaps, a policija je izašla na lice mesta i u toku je uviđaj.

 

Izvor: Kurir
Foto: Arhiva

Pratite nas na društvenim mrežama

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

Ponedeljak
04:30 Rano jutro
06:45 Dobro jutro Srbijo
11:10 TOP SHOP
11:30 Kviz: Naslovna strana
11:55 Vesti
11:58 Parovi - Jutarnja kafica
12:55 Vesti
13:05 Parovi - Jutarnja kafica
14:00 Parovi - Live
15:30 Posle ručka
17:30 Telemaster
18:05 Serija: Suze moje sestre
19:00 Upoznajte Parove
19:55 Bingo
20:30 Upoznajte Parove
21:00 Ćirilica 
23:00 Parovi - Izbor pomoćnika
02:30 Parovi - Live