parovi prijava happy zvezda prijava kviz happy talent šou

BLOKIRANA AUTOKOMANDA: Tramvaj iskočio iz šina i pokosio automobile!

 

 

Na kružnom toku Autokomande večeras je došlo do saobraćajne nesreće kada je jedan tramvaj iskočio iz šina.

Tramvaj je iskočio iz šina i tom prilikom pokosio nekoliko automobila.

 

Ubrzo je nastao saobraćajni kolaps, a policija je izašla na lice mesta i u toku je uviđaj.

 

Izvor: Kurir
Foto: Arhiva

Pratite nas na društvenim mrežama

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

Sreda
04:30 Rano jutro
06:45 Dobro jutro Srbijo
11:10 Letnji kamp - Buđenje
11:40 TOP - SHOP
11:55 Vesti
12:05 Letnji kamp - Live
12:55 Vesti
13:05 Letnji kamp - Live
14:00 Čađava mehana
15:30 Posle ručka
17:30 Telemaster
18:10 Kviz: Naslovna strana
18:35 Upoznajte Parove
21:00 Jedna pesma, jedna želja
22:30 Letnji kamp - Veče sa poznatima
02:30 Posle ručka (R)