parovi prijava happy zvezda prijava kviz happy talent šou

SAOBRAĆAJNA NEZGODA NA VRAČARU: Motociklista oboren prilikom sudara sa autobusom!

 

 

Jedan motociklista oboren je na uglu Kralja Milana i Svetozara Markovića prilikom sudara sa autobusom, potvrđeno je iz MUP-a.

- U nezgodi koja se dogodila nešto posle 11 sati na uglu Svetozara Markovića i Kralja Milana učestvovali su motociklista i autobus. Uviđaj je u toku - rekli su iz MUP-a.

 

Izvor: Blic
Foto: Twitter/BOKiNFO

Pratite nas na društvenim mrežama

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

Cetvrtak
04:30 Rano jutro
06.45 Dobro jutro Srbijo
11:15 Letnji kamp - Buđenje
11:40 TOP - SHOP
11:55 Vesti
12:05 Letnji kamp - Live
12:55 Vesti
13:05 Letnji kamp - Live
14:00 Koreni
15:30 Posle ručka
17:30 Telemaster
18:10 Kviz: Naslovna strana
18:35 Upoznajte Parove
21.00 Srbija na dlanu
22:00 Letnji kamp - Moja priča
02:30 Posle ručka (R)