parovi prijava happy zvezda prijava kviz happy talent šou

IZBEGNUTA TRAGEDIJA: Vozaču autobusa 33 pozlilo, putnici pozvali Hitnu pomoć!

 

 

Vozaču autobusa na liniji 33 pozlilo je večeras u toku vožnje, ali je srećom izbegnuta tragedija, jer je bio dovoljno pribran da zaustavi vozilo u blizini hale "Aleksandar Nikolić" (nekadašnji "Pionir") u Bulevaru despota Stefana, dok su putnici pozvali Hitnu pomoć.

Sve se odigralo oko 21 sat, a ekipa Hitne pomoći brzo je stigla na lice mesta.

- Naša ekipa je na terenu, ne znamo detalje osim da je vozaču pozlilo - rekli su iz Hitne pomoći.

Samo pribranošću vozača izbegnuta je tragedija.

- U pitanju je naš stalno zaposleni vozač. Pozlilo mu je, te je odmah zaustavio vozilo, a putnici su pozvali Hitnu pomoć. Veoma smo im zahvalni zbog toga. Ne znamo još detalje, čekamo izveštaj Hitne pomoći. Nadamo se da će vozaču biti dobro - kaže Drago Tošić iz Konzorcijuma privatnih prevoznika u čijem se vlasništvu nalazi ovo vozilo javnog gradskog prevoza.

 

Izvor: Kurir
Foto: Youtube/Printscreen

Pratite nas na društvenim mrežama

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

Ponedeljak
04:30 Rano jutro
06:45 Dobro jutro Srbijo
11:10 Parovi - Jutarnja kafica
11:40 TOP - SHOP
11:55 Vesti
12:05 Parovi - Jutarnja kafica
12:55 Vesti
13:05 Parovi - Jutarnja kafica
14:00 Parovi - Live
15:30 Posle ručka
17:30 Telemaster
18:30 Kviz: Naslovna strana
19:00 Upoznajte Parove
19:55 Bingo
20:30 Glamur Specijal
21:00 Ćirilica 
23:00 Parovi - Žurka
02:30 Parovi - Live