RIM: Izgoreo autobus, pri čemu nije bilo povređenih...(FOTO)

 

 

 U Rimu je danas na ulici izgoreo autobus gradskog saobraćajnog preduzeća ATAC, pri čemu nije bilo povređenih.

Kako se prenosi  autobus, koji je u službi bio 15 godina, zapalio u ranim popodnevnim časovima.

 Vozač izveo putnike iz vozila i potom pokušao da sam ugasi požar, ali u tome nije uspeo.

-Nije bilo nikakvih problema po ljude- piše u saopštenju rimskog gradskog prevoznika.

 

Izvor:Tanjug
Foto:Arhiva

Pratite nas na društvenim mrežama

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

Četvrtak
04:30  Rano jutro  
06.45  Dobro jutro Srbijo  
11:30  Provodadžija  
11:55  Vesti  
12:05  Provodadžija  
12:55  Vesti  
13:05  Novajlije reality  
13:55  Vesti  
14:10  Serija: Suze moje sestre (R)  
15:15  Posle ručka  
17:30  Telemaster  
18:10  Serija: Suze moje sestre  
19:00  Čađava mehana  
20:00  Upoznajte Novajlije  
21:00  Provodadžija  
22:00  Sudbine  
23:00  Novajlije reality