parovi prijava happy zvezda prijava kviz happy talent šou

Drama kod Pirota: Vagon iskliznuo iz šina, obustavljen saobraćaj!

 

Zbog iskliznuća vagona iz teretnog voza prekinut je saobraćaj na pruzi Niš-Dimitrovgrad, kod Pirota, saopštilo je preduzeće Srbija Voz.

Navodi se da je do incidenta došlo između Staničenja i Pirota oko 14.00, što je dovelo do zakašnjenja međunarodnog voza iz Beograda za Sofiju.

- Putnici iz međunarodnog voza autobusima biće prevezeni na relaciji Niš Dimitrovgrad, a od Dimitrovgada će nastaviti putovanje vozom u organiciji Bugarskih železnica. Ostali lokalni putnički vozovi saobraćaće na relaciji od Niša do stanice Bela Palanka i obratno - navodi se.

Dodaje se i da je otklanjanje kvara je u nadležnosti "Infrastrukture železnica Srbije" a.d.

 

Telegraf
Foto: Arhiva

 

Pratite nas na društvenim mrežama

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

                   Nedelja 

04:30 Rano jutro
06:45 Dobro jutro Srbijo
08:45 TOP - SHOP
09:00 Bolja zemlja
10:40 TOP - SHOP
11:00 FILM
11:55 Vesti
12:05 FILM
12:55 Vesti
13:05 Pazi Paparazzo
14:00 Letnji kamp - Live
16:00 Posle ručka
17:30 Telemaster
18:10 Glamur
18:35 Upoznajte Parove
22:00 Letnji kamp - Live
02:30 Letnji kamp - Live