parovi prijava happy zvezda prijava kviz happy talent šou

BURNA NOĆ IZA BEOGRAĐANA: Žena ispala iz autobusa, tegobe mučile srčane bolesnike!

Jedna žena lakše je povređena kada je ispala iz autobusa na Ovčanskom putu, izjavila je jutros portparolka Hitne pomoći Nada Macura.

Nesreća se dogodila sinoć oko 21 čas u Ulici 1015 Nova.

Tokom noći Hitna pomoć obavila je 110 intervencija, a pomoć su najčešće tražili srčani bolesnici sa bolom u grudima.

 

Izvor: Kurir.rs
Foto: Twitter/vaxi81

Pratite nas na društvenim mrežama

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

Ponedeljak
04:30 Rano jutro
06:45 Dobro jutro Srbijo
11:10 Letnji kamp - Buđenje
11:40 TOP - SHOP
11:55 Vesti
12:05 Letnji kamp - Live
12:55 Vesti
13:05 Letnji kamp - Live
14:00 Koreni
15:30 Posle ručka
17:30 Telemaster
18:10 Kviz: Naslovna strana
18:30 Upoznajte Parove
19:55 Bingo
20:30 Glamur Specijal
21:00 Ćirilica 
23:00 Letnji kamp - Izbor vođe
02:30 Posle ručka (R)