parovi prijava happy zvezda prijava kviz happy talent šou

POTOP NA AUTOKOMANDI Tramvaji više ne voze, putnici napuštaju vozila i idu peške!

Jak pljusak koji je zahvatio pojedine delove prestonice oko 17 časova, doneo je i velike probleme u javnom gradskom prevozu.

Trenutno je na Autokomandi potpuno obustavljen tramvajski saobraćaj, a desetak vozila stoje u koloni, dok su građani primorani da svoj put nastave peške.

Po svemu sudeći je do prekida tramvajskog saobraćaja došlo zbog nagomilane vode na šinama oko kružnog toka na Autokomandi.

Slična situacija je trenutno i u Vojvode Stepe, u pravcu ka centru grada, a probleme imaju čak i pešaci koji moraju da preskaču "bazene" koji su se napravili na pešačkim prelazima.

 

Izvor: Blic.rs
Foto: sbonline.net

Pratite nas na društvenim mrežama

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

                   Nedelja 

04:30 Rano jutro
06:45 Dobro jutro Srbijo
08:45 TOP - SHOP
09:00 Bolja zemlja
10:40 TOP - SHOP
11:00 FILM
11:55 Vesti
12:05 FILM
12:55 Vesti
13:05 Pazi Paparazzo
14:00 Letnji kamp - Live
16:00 Posle ručka
17:30 Telemaster
18:10 Glamur
18:35 Upoznajte Parove
21:00 FILM
22:30 Letnji kamp - Nominacije/Izbacivanje
03:00 Posle ručka (R)