parovi prijava happy zvezda prijava kviz happy talent šou

UDES U CENTRU GRADA: Parkirani automobil se otkočio i ZAKUCAO U TRAMVAJ!

 

U Ulici cara Dušana jedno parkirano vozilo se otkočilo i udarilo u zadnji deo tramvaja, zbog čega je nastao zastoj na tramvajskim linijama koje prolaze ovom ulicom.

Kako javljaju sugrađani na društvenim mrežama, zbog ovog incidenta obustavljen je saobraćaj na linijama 2, 2L, 5, 10.

 

Blic.rs
Foto: Arhiva

Pratite nas na društvenim mrežama

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

Ponedeljak
04:30 Rano jutro
06:45 Dobro jutro Srbijo
11:10 Parovi - Jutarnja kafica
11:40 TOP - SHOP
11:55 Vesti
12:05 Parovi - Jutarnja kafica
12:55 Vesti
13:05 Parovi - Jutarnja kafica
14:00 Parovi - Live
15:30 Posle ručka
17:30 Telemaster
18:30 Kviz: Naslovna strana
19:00 Upoznajte Parove
19:55 Bingo
20:30 Glamur Specijal
21:00 Ćirilica 
23:00 Parovi - Žurka
02:30 Parovi - Live