HAOS U BULEVARU KRALJA ALEKSANDRA: Tramvaj udario dečaka!

 

najonovija vest

Za sada nepoznati dečak star 16 godina povređen je dans popodne kada ga je udario tramvaj na uglu ulica Pop Stojanove i Bulevara kralja Aleksandra.

Nesreća se dogodila oko 12.45 časova. Prema prvim informacijama dečak je svestan i komunikativan.

 Povređenog dečaka Hitna pomoć je prebacila u Urgentni centar i on se kako saznaje Kurir nalazi na dijagnostici.

Zbog nesreće tramvajski saobraćaj je bio u prekidu.

Izvor:Kurir
Foto:Arhiva

Pratite nas na društvenim mrežama

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

                   Nedelja 

04:30  Rano jutro
06:45  Dobro jutro Srbijo
09:00  Bolja zemlja
11:00  Prelo u našem sokaku
11:55  Vesti
12:05  Prelo u našem sokaku
12:55  Vesti
13:00  Prelo u našem sokaku
14:05  Čađava mehana
16:00  FILM
17:30  Telemaster
18:10  Glamur specijal
20:00  Vesti - Pregled nedelje
21:00  Sudbine
21:40  Čađava mehana
23:00  Novajlije - Izbacivanje
02:30  Posle ručka