TRAGEDIJA U BEOGRADU: Kamion udario u autobus dok je primao putnike! Najmanje 15 povređenih!

U Ulici Teodora Drajzera danas oko 11.40 došlo je do nesreće kada je kamion, spuštajući se ka Topčideru, udario u autobus javnog gradskog prevoza na liniji 94 koji je stajao na stajalištu i primao putnike. Tom prilikom je, prema prvim informacijama, povređeno najmanje 15 putnika.

- Naše ekipe su prevezle četiri povređene osobe u Urgentni centar. Radi se o lakšim povredama - rekli su iz Hitne pomoći.

Samo pukom srećom izbegnute su teže posledice pošto se radi o nizbrdici kojom se vozila kreću prilično velikom brzinom.

Kako se nezvanično saznaje, veći broj osoba je u zdravstvene ustanove prevezen privatnim automobilima.

- Danas oko 11.40 časova u Ulici Teodora Drajzera došlo je do sudara autobusa javnog prevoza i kamiona. Autobus prevoznika „C&CL group” saobraćao je na liniji 94, a prema prvim informacijama, kamion je udario u autobus koji je bio na stajalištu, dok su putnici ulazili ili izlazili iz vozila. U saobraćajnoj nezgodi ima oko 15 lakše povređenih. Na lice mesta izašli su Hitna pomoć i policija - saopštili su iz Sekretarijata za javni prevoz.

Alo
Foto: Arhiva 

 

Pratite nas na društvenim mrežama

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

Četvrtak
04:30  Rano jutro  
06.45  Dobro jutro Srbijo  
11:30  Parovi - Jutarnja kafica  
11:55  Vesti  
12:05  Parovi - Jutarnjakafica  
12:55  Vesti  
13:05  Parovi - Jutarnja kafica  
13:55  Vesti  
14:05  Serija: Kazna  
15:15  Posle ručka  
17:30  Telemaster  
18:10  Serija: Kazna  
19:00  Upoznajte Parove  
21:00  Goli život  
23:00  Parovi - Live  
02:30  Parovi - Noćobdije  
04:30  Rano jutro